top of page
Pozadi_omacka.jpg
pribeh.png

Děkuji za klik na 

REKLAMU

Přišli jste z Googlu, že ano? Zkusím teď na chvíli dále "hádat":

  • Jste podnikatel nebo markéter?

  • Provozujete eshop?

  • Prodáváte kurz nebo knihu?

Nejspíše hledáte někoho na správu Facebooku reklamy. Často je těžké se v nabídkách vyznat. Já svým klientům nikdy neslibuji miliony přes noc, ani se je nesnažím přesvědčit X případovými studiemi, které potvrdí, že jsem ten nejlepší (pokud podrobné studie sami nechtějí),

 

Co můžu slíbit, jsou kreativní reklamní Facebook kampaně s reálnými výsledky, lidský přístup, profesionalita, upřímnost i to, že si dám maximálně záležet na vaší spokojenosti.

Reklamou na Facebooku se zabývám již 14 let a vždy se soustředím na výkon, za lajky a sdílení si toho moc nekoupíte. Důležité je, aby vám reklama přinášela zisky. Ale to jsou prozatím vše jen řeči. 

 

Raději mi nezávazně napište přes formulář níže, nebo zavolejte +420 731 512 786. Popovídáme si o vašem projektu, o možnostech, jak může reklama na Facebooku pomoci a vy se pak sami rozhodnete, co dál.

Nezávazně mi napište

Kontaktní formulář
Pozadi_sede.jpg

Facebook reklama

A JAK VYPADÁ

Za 11 let praxe jsem pracoval jak na velkých klientech, jako je Metropole Zličín, Česká Miss 2014, nebo Výstava stanů, tak i na menších, jako MioWeb, Natural Protein, Luxusní prádlo, či třeba Vinařství Mádl.  Zde jen velmi malá ochutnávka. 

Po rozkliknutí zjistíte, jak si kampaně vedly. 

Pozadi_omacka.jpg
Bez názvu-1.png

Pokud pořád 

VÁHÁTE,

mrkněte na můj web, kde najdete další info o mně, mých projektech i o tom, jak pracuji. 

bottom of page