top of page
Pozadi_omacka.jpg
pribeh.png

Co vám můžu slíbit, je 14 let zkušeností,  kreativní reklamní kampaně s reálnými výsledky, lidský přístup, profesionalita, upřímnost i to, že si dám maximálně záležet na vaší spokojenosti.

 

Nezávazně mi napište přes formulář níže, nebo zavolejte +420 731 512 786. Popovídáme si o vašem projektu, o možnostech a vy se pak sami rozhodnete, co dál.

Pro vážné zájemce jsem také připravil článek na mém webu zde, ve kterém rozebírám detailně to, jak se mnou funguje spolupráce, je zde uvedena cena za správu i její důvod a další informace, které vám mohou pomoci při vybírání specialisty.  Upozorňuji, že článek je delší, ale upřímný. 

Děkuji za klik na 

REKLAMU

Zkusím teď na chvíli "hádat":

  • Jste podnikatel nebo marketér?

  • Provozujete eshop?

  • Prodáváte kurz nebo knihu?

Kampaň jsem cílil tak, abych oslovil právě Vás. Tuhle techniku jste už určitě viděli a pravděpodobně jste si říkali: „Co kdybych tohle využil při svém podnikání?  Přesně a kreativně zacílím lidi, u kterých je největší pravděpodobnost, že koupí můj produkt. Například fotbalistům ukážu kopačky."

 

Podobně můžeme postupovat při hledání vašich zákazníků... Ale pozor, neslibuji miliony za týden.

graf - web - final s tečkama.png

Nezávazně mi napište

Můžete využít také email: jsem@filiplanik.cz

Kontaktní formulář
Pozadi_sede.jpg

Facebook reklama

A JAK VYPADÁ

Za 13 let praxe jsem pracoval jak na velkých klientech, jako je Metropole Zličín, Česká Miss 2014, nebo Výstava stanů, tak i na menších, jako MioWeb, Natural Protein, Luxusní prádlo, či třeba Vinařství Mádl.  Zde jen velmi malá ochutnávka. 

Po rozkliknutí zjistíte, jak si kampaně vedly. 

Pozadi_omacka.jpg
Bez názvu-1.png

Pokud pořád 

VÁHÁTE,

mrkněte na můj web, kde najdete další info o mně, mých projektech i o tom, jak pracuji. 

bottom of page